Opinie klientów

Izabela Izabela
9 Średnia ocena

Poczułam, że coś nas łączy, nie pomyliłam się. Moja osobista doradczyni.

Kamil Kamil
8.7 Średnia ocena

Prawdziwe zaskoczenie, nie sądziłam, że to będzie tego typu rozmowa.

Yusuf Yusuf
8.9 Średnia ocena

pozytywnie!

Paulina Paulina
8.8 Średnia ocena

Paulina jest niesamowita, daje fantastyczne wsparcie, konkretne wskazówki a przede wszystkim nadzieję i motywację. Szczerze polecam, by oddać się pod jej opiekę ze swoimi problemami.

Irmina Irmina
8.9 Średnia ocena

Czułam się jak podczas rozmowy z dobrym terapeutą, który ma jednak głębszy wgląd w moje życie…

Irmina Irmina
8.9 Średnia ocena

Trochę zbyt rozwlekły styl wypowiedzi, wolałbym krótko i na temat.

Bogumiła Bogumiła
9 Średnia ocena

Świetna osoba!

Elżbieta Elżbieta
8.9 Średnia ocena

Zadziwiająco dobra analiza. Nie spodziewałam się takiej dokładności. Rady okazały się bardzo praktyczne i pomocne.

Wojmir i Zorza Wojmir i Zorza
8.5 Średnia ocena

Przepowiednie są szalone, ale po czasie stwierdzam, że chyba się sprawdziły

Wiktoria Wiktoria
9.3 Średnia ocena

Pani Wiktorio, Pani nie pamięta, że dawno temu przeszłyśmy na Ty, a chcemy mi Pani opowiadać o bytach, które chcą się ze mną kontaktować? :D I tak wysoka nota za i tak jedną z lepszych rozmów. :p