Opinie klientów

Eliasz Eliasz
8.8 Średnia ocena

Nie podobało mi się to, co mi powiedział, nie sądzę, by miał rację. Oby się mylił :)

Rafał Rafał
8.8 Średnia ocena

Ta konsultacja była pełna ciepła i zrozumienia. Otrzymałam wskazówki, które pomogły mi spojrzeć inaczej na moje problemy. Czuję, że dostałam potrzebny impuls, by zacząć działać. To spotkanie naprawdę mnie odmieniło.

Lilia Lilia
8.8 Średnia ocena

Dziękuję za wysłuchanie i wyjaśnienie tego, co się dzieje.

Wojmir i Zorza Wojmir i Zorza
8.5 Średnia ocena

okej

Izabela Izabela
9 Średnia ocena

Super

Bogumiła Bogumiła
9 Średnia ocena

Nie było źle, ale też nie powiedziałabym, że odkryto przede mną jakieś rewelacje.

Józefina Józefina
8.9 Średnia ocena

Konsultacja dała mi poczucie ulgi. Poczułem, że ktoś patrzy na moje życie z zupełnie innej perspektywy. Dostałem wskazówki, które mogę zastosować od razu. To było wartościowe spotkanie.

Albert Albert
8.6 Średnia ocena

Najlepsza sesja, w której brałam udział. Otworzyła mi oczy!

Zuzanna Zuzanna
8.5 Średnia ocena

Godna zaufania i realistyczną doradczyni.

Amara Amara
9.1 Średnia ocena

Myślę, że będę potrzebowała jeszcze co najmniej kilku konsultacji, żeby rozwikłać swoje problemy. Ale z Panią jest łatwiej!