Opinie klientów

Wanda Wanda
8.6 Średnia ocena

Otrzymałem odpowiedzi, których szukałem od dawna.

Edyta Edyta
8.6 Średnia ocena

Czułem, że część rad była dość oczywista. Jednak sposób, w jaki zostały przekazane, miał dla mnie ogromne znaczenie. Rozmowa była spokojna i budująca. Mimo niedosytu uważam, że było warto.

Hektor Hektor
9.1 Średnia ocena

polecam tego konsultanta

Józefina Józefina
8.9 Średnia ocena

Długi czas odpowiedzi…

Eliza Eliza
9 Średnia ocena

Bardzo mi dzisiaj pomogłaś, myślałam, że z mojej sytuacji nie ma dobrego wyjścia. Myliłam się!

Wiesława Wiesława
8.6 Średnia ocena

Niesamowite!

Noel Noel
8.7 Średnia ocena

Pierwszy raz korzystałem i jestem pozytywnie zaskoczony.

Lumeris Lumeris
8 Średnia ocena

Dzięki!

Dragomir Dragomir
9.5 Średnia ocena

megaaaa

Renata i Leon Renata i Leon
9.1 Średnia ocena

Rozmowa z parą sprawiała mi trudność, to nie jest konsultacja dla mnie. Wolę rozmowę 1:1