Opinie klientów

Wiesława Wiesława
8.6 Średnia ocena

Pani Wiesława wydaje mi się czasem trochę zbyt enigmatyczna, a może to ja mam trudność w zrozumieniu przekazu?

Karina Karina
9.7 Średnia ocena

Czasem długo odpisuje, ale warto czekać!

Zuzanna Zuzanna
8.5 Średnia ocena

Nie podobało mi się, wróżba nie na temat.

Yusuf Yusuf
8.9 Średnia ocena

Część odpowiedzi była dla mnie mało konkretna, ale mimo to rozmowa wniosła sporo dobra. Poczułem, że mogę spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy. Atmosfera była pełna spokoju i akceptacji. To było wartościowe spotkanie

Zuzanna Zuzanna
8.5 Średnia ocena

Pani Zuzanno! Wróżba, którą dostałam nie spodobała mi się, wydawało mi się, że to wyssane z palca bzdury. Ale spełniło się… Spełniło się, na początku cierpiałam, ale po czasie stwierdzam, że tak właśnie musiało się stać, żebym wreszcie była szczęśliwa. Przepraszam, że źle Panią potraktowałam.

Yusuf Yusuf
8.9 Średnia ocena

Wrażliwa osoba, która czytała we mnie jak w otwartej księdze.

Renata i Leon Renata i Leon
9.1 Średnia ocena

Pomoc w życiu miłosnym, polecam

Miron Miron
8.8 Średnia ocena

Dobre wróżby

Karina Karina
9.7 Średnia ocena

To była dobra konsultacja, trochę przejaśniła mi w głowie w sprawie moich rozterek miłosnych.

Roman Roman
8.9 Średnia ocena

Nie zrozumiałam wróżby