Opinie klientów

Wanda Wanda
8.6 Średnia ocena

Za długo czekałem na odpowiedź

Wiktor Wiktor
8.2 Średnia ocena

Byłam pełna wątpliwości i obaw przed rozmową, ale od razu poczułam spokój i ciepło. Otrzymałam odpowiedzi, które pozwoliły mi lepiej zrozumieć swoją obecną sytuację i nabrać odwagi do zmian. Czuję, że dostałam dokładnie to, czego potrzebowałam.

Magdalena Magdalena
9.4 Średnia ocena

bardzo dobrze

Nikodem Nikodem
9.8 Średnia ocena

Konsultacja przebiegła sprawnie i bardzo dobrze. Pan Nikodem potrafi nakłonić do szerszego spojrzenia na pewne sprawy. Nie tylko odczytuje karty, ale również udziela ważnych rad. Jestem bardzo zadowolona z konsultacji. :)

Noel Noel
8.7 Średnia ocena

ciekawa rozmowa

Roman Roman
8.9 Średnia ocena

Konsultacja pozwoliła mi zrozumieć, skąd biorą się moje trudności i jak mogę je pokonać. Poczułem się spokojniejszy, jakbym odnalazł drogowskaz w gąszczu problemów. To nie były puste słowa, ale bardzo konkretne rady. Po rozmowie mam w sobie więcej siły i nadziei.

Edyta Edyta
8.6 Średnia ocena

Liczyłem na bardziej szczegółowe wskazówki, ale to, co usłyszałem, i tak dało mi do myślenia. Poczułem, że ktoś dostrzega rzeczy, których sam nie widzę. Było w tym sporo empatii i wsparcia. Wyszło z tego coś wartościowego.

Rita i Joachim Rita i Joachim
8.7 Średnia ocena

To moje pierwsze doświadczenie z internetowym medium, miałam swoje obawy, ale pierwsze kilka minut rozmowy i wszystkie wątpliwości minęły. Mieliście bardzo trafne spostrzeżenia co do mojej sytuacji, bardzo chwalę sobie Wasze dobre rady. Liczę, że sprawy rozwiną się dokładnie tak, jak to dla mnie przewidzieliście. Wrócę!

Tymoteusz Tymoteusz
8.8 Średnia ocena

zadowalajaco

Noel Noel
8.7 Średnia ocena

Profesjonalne podejście i trafne spostrzeżenia.