Opinie klientów

Łukasz Łukasz
9.1 Średnia ocena

Bardzo wartościowy czas.

Kataleja Kataleja
9.3 Średnia ocena

Byłam zaskoczona, jak wiele spraw udało się poruszyć w tak krótkim czasie. Odpowiedzi były trafne i dawały do myślenia. To spotkanie dało mi siłę do zmian. Jestem wdzięczna za tę sesję.

Łukasz Łukasz
9.1 Średnia ocena

Ciekawa interpretacja mojej sytuacji. Chyba nie spodziewałem się, że można w ten sposób do niej podejść. Dzięki zmianie perspektywy odnalazłem nowe rozwiązania. Dziękuję!

Krystian Krystian
8.4 Średnia ocena

Przyjemna atmosfera.

Kasjan Kasjan
8.6 Średnia ocena

Przyjemna rozmowa, ale nie wszystkie odpowiedzi były satysfakcjonujące.

Józefina Józefina
8.9 Średnia ocena

Serce rośnie

Paulina Paulina
8.8 Średnia ocena

Jestem mamą dziecka z problemami, rozmowa z Pauliną przyniosła mi ukojenie.

Tomasz Tomasz
8.4 Średnia ocena

Rozmowa była miła, ale momentami zbyt ogólna. Kilka wskazówek było trafnych, inne mniej. Mimo to dostałam parę refleksji, które okazały się pomocne.

Dorota Dorota
9 Średnia ocena

Trafnie opisano moją sytuację zawodową.

Laura Laura
8.8 Średnia ocena

Moja aura oczyściła się po kontakcie z Panią Laurą, znowu mam chęć do działania.