Opinie klientów

January January
8.9 Średnia ocena

Mega!

Wiktoria Wiktoria
9.3 Średnia ocena

Bardzo wiele się dowiedziałam od Pani Wiktorii, jest mega pomocna, dała mi światełko w tunelu, którego potrzebowałam i wsparła mnie w odpowiednim dla mnie momencie. Polecam Ją z całego serca! ♥️

Łukasz Łukasz
9.1 Średnia ocena

było dobrze

Rita i Joachim Rita i Joachim
8.7 Średnia ocena

w porządku

Amelia Amelia
8.9 Średnia ocena

Konsultacja była bardzo spokojna i rzeczowa. Otrzymałam kilka trafnych wskazówek dotyczących mojej sytuacji zawodowej. Podobało mi się, że konsultant nie straszył przyszłością, tylko pokazał różne możliwości. Nie wszystkie rzeczy były dla mnie od razu jasne, ale po czasie zaczęły mieć sens. Ogólnie bardzo wartościowe spotkanie.

Sambor Sambor
9.3 Średnia ocena

Moje wsparcie

Selena Selena
8.6 Średnia ocena

Super sesja!

Malena Malena
9.3 Średnia ocena

Konsultacja przebiega zaskakująco dla mnie. Daje mi nadzieję, że w życiu może być lepiej.

Orion Orion
8.7 Średnia ocena

To spotkanie było jak mapa wskazująca drogę w ciemności. Każda wskazówka miała ogromne znaczenie.

Aleksander Aleksander
8.3 Średnia ocena

Ok, bez szału