Opinie klientów

Svetlana Svetlana
8.4 Średnia ocena

Nieźle, ale bez efektu wow

Kastor Kastor
8.9 Średnia ocena

super!

Ernest i Walery Ernest i Walery
8.8 Średnia ocena

Rozmowa z Panami to była czysta przyjemność, dużo się dowiedziałam.

Noel Noel
8.7 Średnia ocena

Ciepłe słowa i trafna analiza mojej sytuacji.

Bożydar Bożydar
8.9 Średnia ocena

Dziękuję Panu za tę rozmowę, wiem teraz co mam dalej robić, jak się kierować i wiem przede wszystkim, że odpowiedzi na wszystkie pytania są we mnie.

Jadwiga Jadwiga
9.1 Średnia ocena

Czułem ogromny ciężar związany z pracą i finansami. Tutaj znalazłem nie tylko pocieszenie, ale i konkretne podpowiedzi, jak lepiej zarządzać energią. Poczułem się silniejszy

Tomasz Tomasz
8.4 Średnia ocena

Konsultacja była bardzo spokojna i konkretna. Dostałam wskazówki, które dały mi do myślenia i pomogły spojrzeć na kilka spraw z dystansu. Czułam się wysłuchana i potraktowana poważnie. Na pewno wrócę.

Damian Damian
8 Średnia ocena

Rozmowa była dobra, choć miałem większe oczekiwania. Kilka rzeczy było trafnych. Niektóre odpowiedzi były zbyt ogólne. Mimo to było ciekawie.

Łukasz Łukasz
9.1 Średnia ocena

Otrzymałam pomocne wskazówki

Dragomir Dragomir
9.5 Średnia ocena

Byłem w trudnym momencie życia i ta rozmowa dała mi nową perspektywę. Poczułem, że nie jestem sam i że mogę liczyć na prowadzenie. Wskazówki były bardzo trafne i konkretne. Dzięki temu mam w sobie więcej siły do dalszej drogi.