Opinie klientów

Magdalena Magdalena
9.4 Średnia ocena

Czuję się, jakby ktoś zdjął ze mnie ciężkie łańcuchy. Magdalena uzdrowiła moją energię, znów oddycham pełną piersią. I chyba chcę więcej :)

Marta Marta
9 Średnia ocena

duża pomoc

Natalia Natalia
9.1 Średnia ocena

Rzeczowo.

Wiesława Wiesława
8.6 Średnia ocena

Okropnie nie było, ale też nie zachwyciło.

Izabela Izabela
9 Średnia ocena

Sesje z Kartami Tarota u Izabeli to mój najjaśniejszy punkt tygodnia. Zawsze będę wracać! I polecam każdemu.

Miron Miron
8.8 Średnia ocena

Mi się podobało

Samuel Samuel
8.9 Średnia ocena

Było dobrze

Xawery Xawery
9.1 Średnia ocena

Zostały poruszone tematy, o których nie wspominałem, a które od dawna mnie dręczyły. Trafne i poruszające.

Eliasz Eliasz
8.8 Średnia ocena

Pomogłeś mi, wrócę

Eryian Eryian
8.8 Średnia ocena

Konsultacje przebiega bardzo dobrze i dając nadzieję na lepsze życie.