Opinie klientów

Ernest i Walery Ernest i Walery
8.8 Średnia ocena

Dzięki Panowie!

Edyta Edyta
8.6 Średnia ocena

Ogromne wsparcie!

Dragomir Dragomir
9.5 Średnia ocena

Niesamowity człowiek! Jestem pod wrażeniem.

Tymoteusz Tymoteusz
8.8 Średnia ocena

Wspaniały człowiek, wielkkie serce.

Roman Roman
8.9 Średnia ocena

Pan Roman the best!

Roman Roman
8.9 Średnia ocena

To spotkanie było wyjątkowe, bo poczułam, że ktoś naprawdę widzi moją sytuację w całości. Było w tym dużo empatii, ale i szczerości, której potrzebowałam. Odpowiedzi były głębokie i bardzo trafne. Czuję ogromną wdzięczność i na pewno wrócę.

Maria Maria
8.6 Średnia ocena

Kocham Panią Marysię!

Kataleja Kataleja
9.3 Średnia ocena

10/10

Wiesława Wiesława
8.6 Średnia ocena

Szkoda, że tak długo się czeka na odpowiedź.

Maria Maria
8.6 Średnia ocena

Za długo trzeba czekać, straciłam cierpliwość