Maria

Dary

  • Numerolog
  • Medium
  • Czytanie zdjęć

O mnie

Witam wszystkich Państwa, nazywam się Maria i specjalizuję się we wszystkich tematach związanych z życiem rodzinnym i relacjami z ludźmi. Moje dary pomogą Ci znaleźć odpowiedzi na nawet najtrudniejsze pytania, a dobra rozmowa podniesie Cię na duchu i pozwoli spojrzeć na wszystko z dystansem. Moim konikiem są liczby. Lubię w nich pogrzebać i opowiedzieć Ci, co zwiastują, co przynoszą i kim Cię czynią. Uwielbiam też czytać fotografie, przemawiają do mnie bardzo wyraźnie, pomagają nawiązać kontakt ze zmarłymi bliskimi. A ten kontakt, ta wymiana wiadomości z nimi pomaga przejść przez proces żałoby i domknąć niedokończone sprawy. Poradzę też w problemach z dziećmi i trudnościami w relacjach rodzinnych, naświetlę Ci nowe rozwiązania na stare problemy.
Bezpłatna rejestracja

Zarejestruj się teraz bezpłatnie, aby skontaktować się z Maria

Opinie klientów

Średnia ocena: 8.6

Jeszcze wrócę.

Zbyt tajemnicze te wróżby, preferuję jaśniejszy ton wypowiedzi.

Odpowiedzi były nie tylko trafne, ale też bardzo mądre i praktyczne. Czułem, że rozmawiam z kimś, kto ma prawdziwy dar i potrafi go wykorzystać, by pomagać innym. Ta rozmowa wniosła spokój do mojego życia. Mam poczucie, że jestem teraz we właściwym miejscu.

Bardzo kochana osoba z mega pozytywną energią. Jestem jej wdzięczna za wszystko co dla mnie robi. Szczerze polecam.

W kontakcie z Marią od razu widać, że kocha to co robi. Mnie też wkręciła w numery! Chyba zacznę zgłębiać tajniki numerologii…

To spotkanie dało mi nadzieję w momencie, kiedy najbardziej jej potrzebowałam. Usłyszałam słowa, które trafiły w samo sedno moich obaw i pragnień. Poczułam ulgę i lekkość, jakby energia wokół mnie się oczyściła. Było to naprawdę niezwykłe doświadczenie.

Nie czuję więzi.

Czułem, jakby ktoś zdjął ze mnie ciężar, który nosiłem od dawna. Wszystko zostało ujęte bardzo klarownie i trafnie. Dostałem nie tylko odpowiedzi, ale też spokój i pewność, że mogę iść dalej. Jestem bardzo zadowolony z tej rozmowy.

Dziękuję za wspaniały odczyt zdjęcia, do teraz mam łzy w oczach.

Dziękuję!

+++

Zawsze bałam się śmierci, ale dzięki Marii zrozumiałam, że śmierć to nie jest koniec. To początek kolejnego etapu. To była moja pierwsza sesja, na pewno będą kolejne.

Gorąco polecam :)

Kocham Panią Marysię!

Za długo trzeba czekać, straciłam cierpliwość